BAL KARNAWAŁOWY 2017
BAL KARNAWAŁOWY 2017

Ostatni dzień karnawału w przedszkolu wyglądał bajkowo. Dzieci, przebrane za różnych bohaterów ulubionych bajek, bawiły się przy skocznej muzyce. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 28.02.2017r.
WARSZTATY MYDLANE
WARSZTATY MYDLANE

10 lutego 2017 roku w przedszkolu odbyły się warsztaty mydlane. Naszym przedszkolakom towarzyszyli w warsztatach uczniowie z I klasy Szkoły Podstawowej w Kroczewie. Dzieci poznały technikę produkcji mydła z naturalnych składników. Samodzielnie wykonały mydełka, które w prezentowych opakowaniach zabrały do swoich domów.  

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 11.02.2017r.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z przedszkola, ich babcie i dziadkowie spotkali się na uroczystości w Domu Gościnnym „Piekarczyk”.

Po części artystycznej dzieci złożyły dziadkom życzenia, wręczając własnoręcznie zrobione laurki.  Wszyscy spędzili miłe chwile podczas wspólnego poczęstunku. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 22.01.2017r.
MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

W tym roku, Mikołaj zawitał do przedszkolaków 22 grudnia. W oczekiwaniu na jego przybycie, dzieci brały udział w zabawach prowadzonych przez animatorkę kultury – Skrzatkę Anetkę. Następnie Mikołaj pojawił się z dużym workiem pełnym prezentów, którymi obdarował wszystkie dzieci. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 25.12.2016r.
WARSZTATY PIERNIKOWE 2016
WARSZTATY PIERNIKOWE 2016

9 grudnia, w „Domu Gościnnym Piekarczyk”, dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pod tytułem „Sikorka Agatka”, z którego dowiedziały się jak trudno przetrwać zimę naszym skrzydlatym przyjaciołom i w jaki sposób można im pomóc.

Po spektaklu i zabawach z Mikołajem i Śnieżynką, dzieci wzięły udział w warsztatach piernikowych. Same wykrawały, a następnie dekorowały według własnych pomysłów pyszne pierniki. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 10.12.2016r.