U STRAŻAKÓW
U STRAŻAKÓW

4 maja w naszym przedszkolu gościliśmy strażaka z OSP w Kroczewie, pana Zenona Tłuchowskiego (dziadka Kuby), który opowiadał dzieciom o swojej pracy i zaprosił przedszkolaków do miejscowej remizy strażackiej. Następnego dnia strażacy pokazali dzieciom wyposażenie techniczne pojazdu, sprzęt ratowniczy, gaśniczy oraz zademonstrowali działanie urządzeń strażackich. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały i z zachwytem przyglądały się pracy strażaków. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 06.05.2017r.
NASZA OJCZYZNA
NASZA OJCZYZNA

Z okazji świąt narodowych w pierwszych dniach maja, dzieci poznają symbole narodowe: godło, flagę, hymn. Wiedzą, że są Polakami, ich kraj to Polska, a stolicą jest Warszawa. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 06.05.2017r.
TEATRZYK PINOKIO W PRZEDSZKOLU
TEATRZYK PINOKIO W PRZEDSZKOLU

Objazdowy Teatr Pinokio zawitał do naszego przedszkola 4 kwietnia 2017 roku. Dzieci oglądały sztukę z morałem pod tytułem: "Koza, która kłamała". Po spektaklu przedszkolaki miały możliwość bezpośredniego kontaktu z kukiełkami występującymi w bajce. 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 08.04.2017r.
WIELKANOCNE WARSZTATY
WIELKANOCNE WARSZTATY

21 marca 2017 roku przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych "Wielkanocne wypieki", które odbyły się w Domu Gościnnym Piekarczyk. Dzieci poznały tajniki pieczenia drożdżowych bab wielkanocnych, a po warsztatach oglądały przedstawienie pod tytułem "Ratujmy las". 

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 25.03.2017r.
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice.

Informujemy, że rozpoczęły się zapisy dzieci na rok szkolny 2017/2018.

Zainteresowanych rodziców prosi się o pobranie WNIOSKU z naszego przedszkola 

w dni powszednie w godzinach: 7:30 - 16:30.

Zapisy trwać będą do 31 marca 2017 roku.

Drukuj Tekst dodał: Dyrektor w dniu 13.03.2017r.